Drodzy Klienci, 

Z przykrością informujemy, że wraz z dniem 27.08 jesteśmy zmuszeni zaprzestać działalności operacyjnej naszej marki – Silny Byk. Okres letni, jednoznaczny z dużym spadkiem zamówień, sytuacja makroekonomiczna oraz zapaść na rynku cateringów dietetycznych doprowadziły nas do niewypłacalności. 

Wraz z dniem 26.08 zostaną dostarczone ostatnie diety naszej produkcji (na sobotę i niedzielę). Oczywiście najwyższym priorytetem było dla nas zadbanie o kontynuację aktywnych zamówienia naszych Klientów.

Kuchnia Vikinga – jeden z największych cateringów dietetycznych dostępnych w Polsce, cieszący się mnóstwem pozytywnych rekomendacji, pokrywający w 100% rejony, w których świadczyliśmy usługi zgodziła się nam pomóc i zobowiązała się wydać wszystkie aktywne i opłacone zamówienia naszych Klientów, którzy się zgłoszą drogą telefoniczną lub mailową w określonym terminie. 

Najszybsza możliwa dostawa cateringu od Kuchni Vikinga w ramach złożonego zamówienia w Silnym Byku, będzie dostępna od poniedziałku 25.08.2023. Chcąc kontynuować dostawę bez przerwy należy skontaktować się z Kuchnia Vikinga do soboty, do godz. 10:00. Po tym czasie złożenie zamówienia będzie możliwe najwcześniej od wtorku. 

Niezrealizowane dostawy zamówień (od dnia 28.08.2023) Klientów posiadających aktywne zamówienie w naszym cateringu, którzy zgłoszą się do Kuchni Vikinga w niżej określonym terminie zostaną przeniesione na koniec okresu trwającego zamówienia w Kuchni Vikinga.

W przypadku chęci realizacji aktywnego, opłaconego zamówienia prosimy o bezpośredni kontakt z Kuchnią Vikinga w dniach 25.08.2023 – 01.09.2023 w godzinach 8:00-16:00* Numer kontaktowy: +48 22 230 2504, Adres e-mail: bok.viking@gmail.com
*po tym czasie kontakt Kuchnią Vikinga nie będzie dostępny, a zamówienie niemożliwe do zrealizowania. 

Z przykrością informujemy również, że w przypadku niezdecydowania się kontynuowania zamówienia w Kuchni Vikinga, Silny Byk nie będzie w stanie zrealizować w chwili obecnej zwrotów poniesionych kosztów za Państwa zamówienie z powodu niewypłacalności.

W przypadku zgłoszenia upadłości przez nasza markę Silny Byk, Państwa środki zostaną uwzględnione na zasadach i w ramach ewentualnego postępowania upadłościowego. Może to skutkować koniecznością upływu co najmniej kilkunastu miesięcy zanim nastąpi rejestracja wniosku w Sądzie, przejęcia masy upadłościowej przez Syndyka, a na końcu jej podział zgodnie z obowiązującym prawem.

Mając na uwadze realia postępowań upadłościowych, zgłoszona wierzytelność zaspokajana jest co najwyżej w części. W związku z powyższymi szczerze zachęcamy Państwa do skorzystania z przedstawionej propozycji “przeniesienia” zamówień do Kuchni Vikinga, która z wyjątkiem ewentualnych niedogodności związanych z technicznym procesem zmiany dostawcy, nie spowoduje żadnych uszczerbków finansowych po Państwa stronie.

Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile, zaufanie oraz najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.

– Zespół Silny Byk Catering Dietetyczny